Reklamačný poriadok

 Záručná doba

Záručná doba na všetky produkty zakúpené v internetovom obchode www.toppredaj.sk  je 24 mesiacov.

Uplatnenie reklamácie:

V prípade, že chcete reklamovať zakúpený tovar, kontaktujte nás prosím na eshop@toppredaj.sk  Obratom Vám upresníme postup uplatnenia reklamácie. 
O reklamácii rozhodneme ihneď, v zložitých prípadoch do 3 pracovných dní. V odôvodnených prípadoch reklamovaný tovar zasielame do autorizovaného strediska danej značky a reklamáciu sa snažíme vybaviť v čo možno najkratšom čase, najneskôr však do 30 dní od jej prevzatia. V prípade, že reklamáciu nestihneme vybaviť do 30 dní, zákazník má právo odstúpiť od zmluvy a požadovať vrátenie peňazí alebo výmenu za iný tovar.

 Tovar nám neposielajte na dobierku !

Najjednoduchší spôsob je hodinky zaslať prostredníctvom Slovenskej pošty. K hodinám priložte: sprievodný list (s popisom závady, číslom objednávky alebo faktúry a kontaktnými údajmi)
O výsledku reklamácie budete informovaní vyjadrením, ktoré bude priložené v spätnej zásielke. V zložitejších prípadoch vás budeme kontaktovať telefonicky a ponúkneme vám čo možno najvýhodnejšie riešenie.

 Rozsah záruky:

Hodinky chráňte pred: nárazmi, pádmi, otrasmi, náhlymi zmenami teplôt, chemickými vplyvmi, magnetickým polom, vodou, v prípade, ak hodinky nie sú označené ako vodotesné
Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie spôsobené používaním výrobku. Pred prvým použitím je zákazník povinný preštudovať návod na obsluhu a záručné podmienky. Na závady spôsobené nesprávnym používaním sa záruka nevzťahuje.

 Adresa pre uplatnenie reklamácie:

 www.toppredaj.sk, Zberná jazda,  Pošta  Prešov 1  080 01

Žiadna zásielka nebude prevzatá v sídle spoločnosti osobne.

Tovar zaslaný k nám späť na dobierku nebude prevzatý a vráti sa späť k odosielateľovi!